MONCHA.GO controller + software pro laserové projektory, ethernet, ILDA, SD karta

Moncha.GO je převodník ETHERNET/ ILDA + software. Kompletní krabicová verze s napájecím zdrojem a s nejnovější sofwarovou verzí programu MONCHA 5. Program je určený pro začínající uživatele a menší kluby, kde je požadovaná hlavně jednoduchost použití.

INFO

  • Značka: SHOWTACLE
  • Kód zboží: LSM0006
  • Dostupnost: Skladem
  • SHOWTACLE

8 100 Kč

8 100 Kč bez DPH

DOSTUPNÉ VARIANTY

Moncha.GO je nejuniverzálnější laserový controlér na trhu! Je jednoduchý na používání, ale zároveň se jedná o výkonný a spolehlivý laserový kontrolní zobrazovací systém.

Intuitivním rozhraním s velmi silnými možnostmi proto tento program připomíná profesionální ovládací softwary laserových show.

Moncha.GO pracuje přes rozhraní Ethernet a komunikačních protokolů ArtNet. K dispozici je také vestavěný slot na paměťovou SD kartu pro ukládání laserových efektů, které pak mohou být přehrávány přes ArtNet z jakéhokoli moderního osvětlovacího pultu bez použití počítače.

Moncha.NET řídící software verze 5 je v ceně. Firmware je možné do budoucna upgadovat při zakoupení licence na profesionální sw Fiesta.NET, aktualizace softwaru je k dispozici - doporučujeme tuto možnost, pokud je potřeba ovládat více na sobě nezávislých laserových systémů.

Hlavní rysy Moncha.GO:

- 3 režimy řízení jsou k dispozici:
Ethernet
ArtNet (DMX)
Stand-alone / samostaný režim

- funkce AUTOPLAY
- standardní výstup ILDA 16 bit os X a Y
- 4x 8bit barevný výstup
- podporuje až 40kpps rychlost skenování
- podporuje SD karty až do 64 GB kapacity [až 254 kompletních laserových shows nebo až 20 hodin laserových efektů mohou být uloženy na jediné SD kartě]
- optimalizace barev - vyvážení barev a fade out nastavení křivek jsou uloženy na SD kartě [pracují v obou ArtNet a Stand-alone režimu]
- nahrávání efektů a shows a nakonfigurování v samostatném režimu, nastavení jasu mapy a nastavení barev s možností optimalizace přes Ethernet

-Jednoduchý
-Lehko pochopitelný
-Cenově přijatelný

Recenze

Napsat recenzi

Produktů ve stejné kategorii: 8