Moncha2.box , controller + software pro laserové projektory, ethernet, ILDA, DMX

Moncha2.box je NOVÝ převodník ETHERNET/ ILDA + software. Kompletní krabicová verze s napájecím zdrojem a s nejnovější sofwarovou verzí programu MONCHA 5. Program je určený jak pro začínající LJ, tak pro profesionální využití a také všude tam, kde je požadovaná hlavně jednoduchost použití, stabilita i pokročílé možnosti nastavení.

INFO

  • Značka: SHOWTACLE
  • Kód zboží: LSM0013
  • Dostupnost: Skladem
  • SHOWTACLE

15 000 Kč

15 000 Kč bez DPH

DOSTUPNÉ VARIANTY

Moncha2.box je jednoduchý na používání, ale zároveň výkonný a spolehlivý laserový kontrolní zobrazovací systém.

Intuitivním rozhraním s velmi silnými možnostmi proto tento program připomíná profesionální ovládací softwary laserových show.

Software MONCHA5 v kombinaci s tímto novým převodníkem tvoří dokonalý nástroj pro ovládání laserových projektorů pro každého.

Moncha2.box pracuje přes rozhraní Ethernet a komunikačních protokolů ArtNet. K dispozici je také vestavěný slot na paměťovou SD kartu pro ukládání laserových efektů, které pak mohou být přehrávány přes ArtNet z jakéhokoli moderního osvětlovacího pultu bez použití počítače.

Kompletní softwarový balíček pracující přes Ethernet (laserová show a
kreslící software) - Moncha software zahrnut zdarma!

Firmware je možné do budoucna upgradovat při zakoupení licence na profesionální sw Fiesta.NET, aktualizace softwaru je k dispozici - doporučujeme tuto možnost, pokud je potřeba ovládat více laserových systémů.

Hlavní rysy nové verze Moncha2.box:

- 3 režimy řízení jsou k dispozici:
Ethernet
ArtNET (DMX)
Stand-alone / samostaný režim 

- funkce AUTOPLAY pro reklamní účely a laser show v samostatném režimu
- standardní výstup ILDA 16 bit os X a Y
- 6x 12bit barevný výstup
- DMX 512 výstup
- DMX 512 vstup

- Síťový zdroj NEUTRICK POWERCON VSTUP A VÝSTUP. 

- 100Mbit Ethernet / 2 konektory

- podporuje až 100 000 kpps rychlost skenování
- podporuje SD karty až do 64 GB kapacity [až 254 kompletních laserových shows nebo až 20 hodin laserových efektů mohou být uloženy na jediné SD kartě]

- režimy jasu a mapy také pracují v DMX a Stand-alone režimu
- optimalizace barev - vyvážení barev a fade out nastavení křivek jsou uloženy na SD kartě [pracují v obou ArtNet (DMX) a Stand-alone režimu]
- nahrávání efektů a shows a nakonfigurování v samostatném režimu, nastavení jasu mapy a nastavení barev s možností optimalizace přes Ethernet
- nastavený obrácení / invert os X a Y

- 17 DMX kanálů používaných na ovládání: polohy (16bit), velikosti, rotace (16bit), jasu, barev, rychlosti animace, směru animace, skenovací rychlosti

Dálkové ovládání přes Ethernet nebo internet s veřejnou IP adresou (v reálném čase kresba, odesílání snímků a shows, změna nastavení optimalizace barev, změna mapy jasu, ovládání stand-alone módu, aj.)

-Jednoduchý
-Lehko pochopitelný
-Cenově přijatelný

Recenze

Napsat recenzi

Příslušenství

Produktů ve stejné kategorii: 8