KVANT ClubMax 3000 FB4, 3000mW plnobarevný laserový projektor, RGB, ILDA, LAN, SD, DMX.

Kvant ClubMax 3000 FB4 je plnobarevný plně grafický laserový projektor s integrovaným převodníkem Pangolin FB4 a garantovaným výstupním výkonem 3000mW v bílé barvě. Je osazen modulem s polovodičovými laserovými zdroji vlnové délky 520nm, 637nm a 445nm. Vhodný pro použití ve vnitřních i venkovních prostorách na projekci grafiky a laserovou show do tanečních klubů, tanečních sálů apod.

INFO

  • Značka: KVANT
  • Kód zboží: LKCM3000FB4
  • Dostupnost: Skladem
  • KVANT

104 440 Kč

104 440 Kč bez DPH

DOSTUPNÉ VARIANTY

NOVINKA 2017: KVANT - ClubMAX3000 FB4

2017 vylepšení:

Tato nová řada laserových projektorů je další generací laserových zobrazovacích systémů s integrovaným řídicím převodníkem Pangolin FB4. Je vybaven nejnovější laserovou technologií a některými chytrými funkcemi, které vám pomohou poskytovat svým zákazníkům to nejlepší.
Nabízí dlouhou životnost a výkonnost, která určitě potěší své publikum, zatímco šetří čas a peníze.

Přednosti Nového ClubMax 3000 laserového projektoru:

Nový vzhled, silnější a štíhlejší konstrukce.
Integrovaný Pangolin FB4 ovládací rozhraní se síťovým přípojením pro profesionální ovládání a snadné řetězení.
Nové a zlepšené ochrany selhání skenovcího systému a bezpečnosti, systém s pokročilou kontrolu napájení a DMR (v inženýrství spolehlivosti, dual modulární redundance (DMR) je systém s duplicitních složek, čímž zajišťuje v případě, že jeden by měl selhat).
Režim zobrazení Vyvážení barev - pokud je tento režim povolen, laserové barvy odpovídají těm, které vidíte na obrazovce, aniž by bylo nutné pro kalibraci barev zasahovat do palety ve vašem softwaru.
Tato nastavení barev jsou uloženy v interní paměti systému každého Clubmax, což znamená, že vždy dostanete stejné barvy ze všech laserů Clubmax, bez ohledu na to, jaké ovládací rozhraní právě používáte.
Zlepšená funkce E-STOP - okruh nyní udržuje zabudované ovládací rozhraní se systémem připraveno i když je aktivováno tlačítko E-STOP, což zajišťuje velmi krátkou dobu restartu výkonu laseru displeje (volitelná funkce).

Název Kvant ClubMax 3000 FB4 skrývá efektivní a cenově dostupný RGB laserový systém 4. třídy pracující s vlastnostmi laserového záření.

Vysoká účinnost zařízení laseru Kvant ClubMax 3000 FB4 umožňuje použití v prostorách s kapacitou až 3500 lidí, dlouhá životnost a nízký stupeň celkové údržby optimalizuje celkovou spokojenost Vašeho publika a zároveň snižuje celkové provozní náklady.

Lasery řady ClubMax představují jednoduché a zároveň radikální řešení pro akce s několika tisíci návštěvníky ale i menší privátní kluby. Konstrukce optimalizovaná pro náročné prostředí klubů i větších festivalů prodlužuje intervaly pro údržbu a zároveň šetří čas i peníze.

Chod systému zajišťuje nejnovější technologie laserových diod společnosti KVANT s vlastnostmi, které by jste jen těžko hledali ve stejné cenové kategorii u ostatních výrobců. Celkový koncept zařízení je jako na míru střižený pro technicky náročné instalace a rental.
Každé zařízení je dodáváno s certifikátem o provedené kontroly kvality a záznamem o výstupních hodnotách červeného, zeleného a modrého laserového modulu který je proveden během finálního testování.

40kpps skenovácí rychlost, jako výchozí je použit Pangolin ScannerMax 506 skenovací systém.
Další z možností je zvolení skenovacího sytému Pangolin Saturn1 s až 90kpps (volitelné příslušenství).
Všechny systémy Clubmax jsou certifikovány a plně v souladu s nejnovějšími EN 60825-1, předpisy FDA a TUV Laser bezpečnost.

Vlastnosti:

• TrueRGB colour management zajišťuje konzistentní barvy napříč celým rozsahem a lineární odezvu výstupní modulace.
• Přepracované šasi pro lepší a tišší chlazení.
• Nový zadní panel pro srozumitelné ovládaní funkcí díky vestavěnému převodníku Pangolin FB4.
• Přímá kompatibilita s čočkou KVANT DiscoScan 2.0. a uchycením SafetyScan.

Řídicí systém: ILDA, Ethernet, ArtNet a SD karty

Skenovací systém: ScannerMAX 506 Compact | 40kpps @ 8 ° [viz Volby výše]

Výkony jednotlivých barev: červená 637nm/ 650mW, zelená 520nm/890mW, modrá 445nm/ 1500mW

Bezpečnost: je plně v souladu s nejnovějšími EN 60825-1, předpisy FDA a TUV Bezpečnost laseru.

Hmotnost: 8,8kg

Balení obsahuje: napájecí kabel, signální kabel 10M ILDA, E-STOP dálkové ovládání s kabelem 10m, sada 4 bezpečnostních klíčů, blokovací konektor, CD s PDF manuálem, přepravní case.

Velikost paprsku [mm]: 3.5x4

Beam divergence: <1mrad [plný úhel]

Modulace: analog, a to až do 50 kHz

Požadavky na napájení: 100-230V / 50Hz

Spotřeba: max. 220W

Provozní teplota: 10 až 40 ° C

Krytí Hodnocení: IP54

Funkce systému:
nastavení výstupního výkonu,
X & Y osy - obracení,
X & Y velikosti a polohy,

scan-fail safety mode volič Bezpečnostního režimu,
ochrana skenovácího systému,
Spínač nouzového zastavení signálu pro Multiple systém "one-hit" operace.
Laser bezpečnostní prvky: key interlock-blokování klíčem, zpoždění emise, magnetický zámek, skenování zabezpečení proti selhání, V-RAD 506 mechanická závěrka | reakční doba <20 ms, nastavitelná clona - aperture masking plate.

Rozměry: Jméno: ClubMax 3000 FB4
Délka: 225 mm
Šířka: 255 mm
Výška: 168 mm

Recenze

Napsat recenzi

Příslušenství

Produktů ve stejné kategorii: 3